KONST / Litografier / Litografi 12916182
nr 1291 6182
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, 2 st, 220 upplaga. Signerad. Motivet: 46x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:40:03
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas